Број на оглас: 3625720
Објавен на: 02.08.2020, 10:29
1 / 10

Mercedes-Benz C220 -143 ks - 2000 god.

2.799 € Цената не е фиксна 2.828 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes-Benz C220 redovno servisiran i odrzavan.

Od oprema poseduva :
-Klima
-Elektricno podesuvanje na retrovizori
- Racen menuvac
- Aluminiumski felni
- Maglenki
- Fabricko radio
- Komandi na volan
- Board computer
- Elektrika na stakla
- Centralno so dalecinsko
- Servo, abs, esp. I dr