Број на оглас: 3625635
Објавен на: 29.06.2020, 23:53
1 / 6

Opel Frontera B 3.2 v 6

4.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Frontera
Година:
1999
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
151 kw / 205 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna servis kompleten novi gumi na plin