Број на оглас: 3625407
Објавен на: 13.07.2020, 14:27
1 / 10

DAIHATSU SIRION NOV UVOZ CH

2.799 € Цената не е фиксна
Марка:
Daihatsu
Модел:
Sirion
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
64 kw / 87 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Daihatsu sirion nov uvoz od svajcarija plateno se do registracija.
Motor 1.3 16v benzin(istiot motor se vgraduva vo tojota yaris)
155 000km so servisna kniska
Najvisoko nivo na oprema za toj model
Kozni sedista
Klima -raboti super
Elektrika na site stakla
Elektrika na retrovizori
Fabricko radio cd mp3 bluetooth
2 kluca
I dr.