Број на оглас: 3625309
Објавен на: 06.08.2020, 16:04
1 / 5

Bloch - Кожни полни меки балетски чевли

1.700 МКД Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Чевли

Вид на оглас: Се продава


Нови Кожни полни меки балетски чевли.

Пред-сошиена еластика.

Многу мека кожа, најдобар квалитет.
Број 39\40
Донесени од USA

078 980 284