Број на оглас: 3625258
Објавен на: 20.06.2020, 14:48
1 / 7

FIAT STILO 1.9 JTD

2.650 €
Марка:
Fiat
Модел:
Stilo
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
76 kw / 103 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Возилото е во одлична состојба. Ина два пара гуми ( летни и зимски) и е регистрирана цела година, до 06.2021. Може и замена.