Број на оглас: 3625220
Објавен на: 13.07.2020, 12:11
1 / 3

Se prodava 7'' radio za VW grupacija

150 € Цената не е фиксна 8.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava radio za vo kola 7'' za VW grupacija (Golf,Seat,Skoda i dr.)Radioto e vo odlicna sostojba so moznost za Navigacija,Kameri(predna i zadna),SD,MP3,Audio.Poveke info na tel.