Број на оглас: 3624881
Објавен на: 10.07.2020, 00:20
1 / 3

GUMI 175 65 14

2.000 МКД
Тип на гуми:
Гуми за сите сезони
Ширина:
175
Висина:
65
Дијаметар:
14

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


GUMI SOCUVANI 175 65 14- 3 PARCINJA

INFO NA 071 79 44 24