Број на оглас: 3624858
Објавен на: 03.08.2020, 21:31
1 / 9

FIAT IDEA 1.3 MULTIJET FULL OPREMA EXTRA

1 €
Марка:
Fiat
Модел:
Idea
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT IDEA 13 Multijet 2005 godina.
Od oprema poseduva :
- Klimatronik
- Bord kompjuter
- Parking senzori
- Elektrika na retrovizori
- City opcija na volan
- Fabricko radio
- Dva kluca
- 6 x air bag
- Podesuvanje na zadni sedista napred nazad
- Elektrika na site stakla
- Podesuvanje na volan po visina i dlabocina
- ASR opcija
- Nasloni za race napred i pozadi
CARINETA DO REGISTRACIJA SITE DUKUMENTI SREDENI DO REGISTRACIJA KOLATA E VO EKSTRA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA CENA PO DOGOVOR
TEL KONTAK
078=477=761