Број на оглас: 3624857
Објавен на: 03.08.2020, 21:31
1 / 8

FOKS 2006 GOD VO SUPER SOSTOJBA

1 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Fox
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam vw foks 2006 god registrirano do 08mes 2020go za poveke informaci na tel 078 477 761