Број на оглас: 3624619
Објавен на: 02.08.2020, 10:12
1 / 6

Chrysler voyager 2.5crd

1.400 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Chrysler
Модел:
Voyager
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo dobra vozna sostojba i kako i karoseriski. Promenet set rebrast kais pred 1000 km. so 7 sedista. Visoko nivo na oprema klimatronik, kozni sedista, elektrika na stakla, elektrika na retrovizori i dr. Potrosuvacka 8 litri gradska.