Број на оглас: 3624342
Објавен на: 04.07.2020, 13:00
1 / 1

Kozi

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Вид на оглас: Се продава


se prodavaa stado kozi , alpinki visokomlecni i dobro odgledani ,cena po dogovor .
076570944 - Malina