Број на оглас: 3624139
Објавен на: 14.07.2020, 15:31
1 / 7

Nissan X-Trail

5.100 € Цената не е фиксна 5.300 €
Марка:
Nissan
Модел:
X-Trail
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 85kw
ALUMINIUMSKI BANDASI
-KLIMATRONIK
CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-PANORAMSKI KROV
-KOZEN ENTERIER
-GREACI NA SEDISTA
-CD CHARGER