Број на оглас: 3624112
Објавен на: 17.09.2020, 01:04
1 / 2

Asus RX 580 dual 4 GB

6.800 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Grafickata e vo odlicna sostojba, koristena za igri , redovno cistena, promeneta pasta pred mesec .
Zamena moze za gtx 1070 so moja doplata .