Број на оглас: 3623863
Објавен на: 02.07.2020, 07:33
1 / 7

BMW 320D

2.500 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
135 kw / 184 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 530D зачувано во одлична состојба со фул опрема. За повеќе информации на тел.076447783 Ванчо