Број на оглас: 3623731
Објавен на: 09.08.2020, 10:21
1 / 7

Peugeot 607 2.2Hdi

2.300 €
Марка:
Peugeot
Модел:
607
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
98 kw / 133 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava pezo 2.2hdi...kolata e vo.mnogy dobra sostojba kako odvnatre taka i od nadvor...so mnogu oprema so koza klima..koja ladi perfektno..so solidni gumi...so perdinja na kopce...so greaci na sedista..so frizider ...zelen karton...i mn druga oprema vredi da se vidi...mozna e zamena za skuter so vasa doplata....ili za pomala kola punto corsa..iyn...so moja ili vasa doplata poveke na tell