Број на оглас: 3623569
Објавен на: 18.06.2020, 19:29
1 / 7

Се продава Fiat Panda 4x4 Climbing

3.550 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Panda
Година:
2005
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Panda 4x4 Climbing
44 KW / 60 KS
---------------------------------
Основни карактеристики:
Состојба: Одлична состојба
Регистрација: Цела година
Акумулатор: Целосно нов
Гуми: 2x нови, 2x солидни
--------------------------------------------
~Автомобилот не е увезуван, купен SalonMK~
~Направен сервис на плински уред со поминати 1000km~
~Сменет *ребраст каиш, масло и филтри~
*Можна е и замена џип за Hyundai Santa Fe
или Kia Sportage*
~Договор на лице место~