Број на оглас: 3623546
Објавен на: 18.06.2020, 18:52
1 / 3

Dve let i gumi 195. 60. 15

1.500 МКД Цената не е фиксна
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
195
Висина:
60
Дијаметар:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Dve let i gumi 195. 60. 15
1500 den