Број на оглас: 3623542
Објавен на: 17.09.2020, 00:30
1 / 12

Bmw 730

1 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
730
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
180 kw / 245 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw e vo top sostojba moze da se vidi i proba vo sekoe vreme