Број на оглас: 3623524
Објавен на: 04.07.2020, 16:12
1 / 11

Peugeot 307 SW

2.600 € Цената е фиксна 2.800 €
Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Peugeot 307 SW 2004
Од опрема поседува:
- Климатроник - лади одлично
- Темпомат ( cruise control; speed limit )
- Борд компјутер
- Servo, ABS, ESP
- Електрични ретровизори на собирање
- Панорама кров
- Еуро кука
- Централна брава на далечинско одклучување
- Два оригинални клуча
- Сензори за дожд
- Волан со подесување, и команди за радио
- Задни паркинг сензори
- 4 летни и 4 зимски гуми
- Јачина на мотор 100kw/136ks
- Колата е регистрирана за 7 патници и ги поседува сите 7 седишта!
- Регистрација до 27/1/2021 со зелен картон
ЦЕНА 2600€
КОНТАКТ ЗА ИНФО - 077/805/208