Број на оглас: 3623305
Објавен на: 02.07.2020, 12:42
1 / 5

Kamin so kotel / Камин со котел ALFAPLAM

220 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kamin so kotel na drva ALFAPLAM. Odlicno socuvan, koristen nekolku sezoni. Za seriozni kupuvaci gratis termogen ventilator za dopolnitelno iskoristuvanje na toplinata.