Број на оглас: 3623261
Објавен на: 30.06.2020, 18:28
1 / 5

Gumi i Ralnici za motokultivator.

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Gumite so bandaz za motokultivatorot 130e
Ralnicite se dvostrani I cena e 40e