Број на оглас: 3623191
Објавен на: 04.07.2020, 14:46
1 / 6

Iphone 7 nov nekoristen

300 € Цената е фиксна 330 €
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
7
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam iphone 7 nov nekoristen samo izvaden od kutija. Za podetalno kontaktirajte me.