Број на оглас: 3622778
Објавен на: 15.07.2020, 06:49
1 / 7

Kuka vo Butel 2 - Ekstra Lokacija

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
4
Квадратура:
256 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
230 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Празен
Година на градба:
2000
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Запад
Адреса:
Mara Mezhdurecka 17B

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Shtëpia është në një vend të përsosur dhe shumë të qetë. Ideale për familjet që duan kopsht dhe hapësirë. Shtëpia prej 256 m2 dhe oborri prej 230 m2!

Kati 1: 1 dhomë e ndjenjes me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjë, 1 bodrum dhe 1 garazh

Kati 2: 1 dhomë e ndjenjes, 3 dhoma gjumi, 1 banjë, 2 tarraca, 1 kuzhinë
_______________________________________

Куќата е во совршена и многу тивка локација. Идеално за семејства кои сакаат градина и отворен простор. Куќа од 256 м2 и двор од 230 м2!

1 Kат: 1 дневна соба со кујна, 1 спална соба, 1 бања, 1 подрум и 1 гаража

2 Kат: 1 дневна соба, 3 спални соби, 1 купатило, 2 тераси, 1 кујна