Број на оглас: 3622745
Објавен на: 01.08.2020, 22:16
1 / 5

МОТОРНА ПУМПА-ТОМОС

4.500 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


МОТОРНА ПУМПА ЗА ВОДА- ТОМОС
ОДЛИЧНО СОЧУВАНА И МНОГУ МАЛКУ УПОТРЕБУВАНА СО ОДЛИЧНА КОМПРЕСИЈА