Број на оглас: 3622741
Објавен на: 13.07.2020, 10:40
1 / 4

МОТОРНА ПУМПА- СТИЛ СГ17

6.500 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


ПУМПА ЗА ПРСКАЊЕ - МНОГУ СОЧУВАНА КОРИСТЕНА 3-4 ПАТИ ВО ГОДИНАТА