Број на оглас: 3622711
Објавен на: 01.07.2020, 05:19
1 / 7

Reno Scenik 1.9 DCI

2.700 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Scenic
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Reno Scenic 2004 god
Registrirano do 02.2021 god so zelen karton
Kompletna oprema
Redovno servisirano
Napraven posleden servis pred 1200 km
Sleduvaat i komplet zimski gumi
Mozna e i zamena so moja doplata
Tel za kontakt 076477097 Goran