Број на оглас: 3622635
Објавен на: 02.09.2020, 20:24
1 / 7

DAEWOO

1.200 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Nubira
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
19 kw / 26 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava DAEWOO Nubira
071 597 330