Број на оглас: 3622628
Објавен на: 06.07.2020, 11:51
1 / 1

Se prodavaat nivi posle Moin

3 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
12800 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dve nivi odma posle Moin od desna strana blisku do patot.Ednata e so povrsina od 6000m2 a drugata so povrsina od 7000m2. Cena 2,5 eur/m2