Број на оглас: 3622565
Објавен на: 18.09.2020, 15:43
1 / 4

Smart forfour

2.600 € Цената не е фиксна
Марка:
Smart
Модел:
ForFour
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.5 cdi 2006 novi gumi akomulator reg. Do dekemvri 24 full servis ulje filtri komplet 239 000 orginalni kilometri

KONTAKT 070831777 Robert