Број на оглас: 3622559
Објавен на: 30.06.2020, 21:59
1 / 9

Golf 5 tdi

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 5 tdi 2005 god. So full servis. 5 vrati. race menjac. Perfektna sostojba moze da se vidi sekoja vreme..
Oprema max.
2 para gumi Zimski i Letni
Kontakt ☎️ 072560500