Број на оглас: 3622248
Објавен на: 23.09.2020, 11:21
1 / 11

VW GOLF 5 KARAVAN

5.199 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba
Kompleten servis