Број на оглас: 3622223
Објавен на: 06.07.2020, 09:23
1 / 10

Land Rover Freelander 2.0d td4

11 €
Марка:
LandRover
Модел:
Freelander
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
82 kw / 111 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Land Rover Freelander 2.0d vo odlicna sostojba registriran servisiran dzipot e perfekten proverka po vas izbor moze zamena so moja ili vasa doplata