Број на оглас: 3622083
Објавен на: 09.08.2020, 15:41
1 / 11

Alfa romeo 147

2.600 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 147
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e servisirana dva para gumi so bandazi vo ekstra sostojba bez nikakvi vlozuvanja za podetalni informacii zvonete