Број на оглас: 3622045
Објавен на: 01.07.2020, 13:00
1 / 3

PEUGEOT 306

1.200 €
Марка:
Peugeot
Модел:
306
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo dobra sostojba