Број на оглас: 3621775
Објавен на: 05.07.2020, 15:18
1 / 10

VW GOLF 4 1.9TDI 101PS 2006 KARAVAN -AUTOGENEVA-

3.300 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
AutoGeneva
Bulevar Srbija br. 8
Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw golf 4 1.9tdi 101ps 2006 sega uvezeneo plateno sve do regestracia vo odlicna sostojba