Број на оглас: 3621753
Објавен на: 05.07.2020, 16:49
1 / 2

6 м ограда

3.500 МКД Цената не е фиксна 4.000 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


6 м ограда (1,5 + 3,5 + 1m )