Број на оглас: 3621719
Објавен на: 08.07.2020, 22:43
1 / 6

Oprema za motor

50 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Чизми

Вид на оглас: Се продава


Cizmi 100e br od 41 do 46 site
Jakna 75e velicina M i L i pantaloni Xl i XXL50 tel 078205402