Број на оглас: 3621671
Објавен на: 01.07.2020, 10:17
1 / 4

Шпорет (Alfa plam)

По Договор

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Се продава шпорет за парно греење AlfaPlam, 23 KW , загрева до 150 квадрати. Малку користен и во одлична состојба