Број на оглас: 3621639
Објавен на: 05.07.2020, 15:01
1 / 9

Hyundai Pony 1.5

700 € 800 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Pony
Година:
1994
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
57 kw / 77 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Прва регистрација е во 1995 година.
Има 4 скоро нови гуми.

Контакт: 078/602-609