Број на оглас: 3621627
Објавен на: 08.07.2020, 20:06
1 / 6

VW Volkswagen Golf 4 - 1.9 TDI - Itno !!!

2.450 € Цената не е фиксна 2.550 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam VW Volkswagen Golf 4 - 1.9 TDI , dizel , 2001 godina , REGISTRIRAN , redoven servis , NOVI gumi .

Kolata e vo perfektna sostojba , so isklucitelno mala potrosuvacka na gorivo ( 4,5 Lit/100Km -Gradska voznja)

Za poveke informacii na : 078742533