Број на оглас: 3621574
Објавен на: 29.06.2020, 12:56
1 / 7

Aprilia sr125

750 € Цената не е фиксна
Марка:
Aprilia
Вид:
Скутер
Година:
2001
Модел:
Sr125
Километри:
20000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Aprilia sr 125cc 2t , 2001godina , makedonski dokumenti, istecena registracija
Vespata e tip top, redovno servisirana , se e orginal na nea
edinstvena mana e sto ima izgrebotinki po plastika
Moze zamena za sportski motor so moja doplata, skuteri ne nudete