Број на оглас: 3621558
Објавен на: 02.08.2020, 14:11
1 / 1

Alcatel 1

2.800 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Alcatel
Модел:
Alcatel 1
Боја:
Black
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Продавам Alcatel 1 купен на 16.06 со 2 години гаранција.