Број на оглас: 3621462
Објавен на: 11.07.2020, 13:21
1 / 2

Продавам куњско лавабо 80 х 60

900 МКД

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Вид на оглас: Се продава


Продавам куњско лавабо добро сочувано без никакво оштетување димензии 80 х 60 см.
Лице за контакт Никола 071337759..