Број на оглас: 3621374
Објавен на: 30.06.2020, 21:56
1 / 5

GUMI CONTINENTAL

5.000 МКД Цената не е фиксна
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
205
Висина:
60
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se Prodavaat 4 gumi polovni Letni
Odlicni
Cena site 4
Info na tel
070 256 811
070 256 811
070 256 811
070 256 811
070 256 811