Број на оглас: 3621348
Објавен на: 27.07.2020, 09:42
1 / 8

VW GLF 5 2.0 TDİ

4.200 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW Golf 5 Full
Поседува богата опрема за оваа класа на автомобил

Cena za brza prodazba!!