Број на оглас: 3621175
Објавен на: 30.06.2020, 20:32
1 / 7

KULTIVATOR IMT 506

970 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


kosalka, freza, plug, tegovi i dvapara kolca
Kultivatorot e vo odlicna sostojba i e raboten samo za svoja potreba.