Број на оглас: 3621163
Објавен на: 09.07.2020, 12:46
1 / 5

Fontana

1 €

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Уметнини и ракотворби

Вид на оглас: Се продава


Prodavam i izrabotuvam fontani. Dimenzii
Dolz.110cm,Sir.80cm,Vis.90cm.
Cena 12000den.
Tel.070 784 553