Број на оглас: 3620958
Објавен на: 08.07.2020, 02:27
1 / 1

Predni amortizeri za skuter 125-150cc

600 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Vespa
Вид:
Скутер
Година:
2009
Модел:
Arora fosti

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Predni amortizeri skuter 125 150cc eftino komplet 2