Број на оглас: 3620912
Објавен на: 16.06.2020, 11:47
1 / 3

Motor za Volvo v40 2.0 16v

88 €
Марка:
Volvo
Модел:
V40
Година:
2001
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Cel motor