Број на оглас: 3620774
Објавен на: 28.09.2020, 16:15
1 / 3

PLACEVI

30 €
Квадратура:
414 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA PLAC OZNACEN NA SLIKATA.


6.2K- 414m2 so povrsina za gradba na prizemje 217m2tel. 071/383-230